

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 16.384 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Drive Level | 200 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 4626
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09734
Ext.Price$0.09734
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09734 | $0.09734 |
| 10 | $0.08684 | $0.86840 |
| 50 | $0.07747 | $3.87350 |
| 100 | $0.06853 | $6.85300 |
| 500 | $0.06063 | $30.31500 |
| 1000 | $0.05727 | $57.27000 |
| 3000 | $0.05410 | $162.30000 |
| 5000 | $0.05106 | $255.30000 |
